Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Diyarbakır 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki Türk bayrağının indirilmesine askerin müdahale etmemesini nasıl karşılıyorsunuz?

%78,0Asker Türk bayrağını her durumda korumalıdır; müdahale edilmeliydi
%14,6Kürt açılımının ve barış sürecinin bozulmaması adına isabetli olmuştur
%7,3İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 41 üye
Anketi Paylaş:

Ankete Yazılan Yorumlar

Istanbul34murat: Ben çözüm sürecini destekleyen bir Ak Partiliyim ama bayrağa el uzatanı da indireceksin arkadaş.
6 Ekim 2014
karadavut07: Açılımın da sürecin de canı cehenneme alnının ortrasından vurulmalıydı ...
20 Haziran 2014 . 1 üye beğendi
Jgr: Bayrağı; Birtakım siyasi hesapların uğruna gönderden indirilebilecek, fırlatılıp ayaklar altında sürüklenecek bez parçası olarak görecek bir görüş, benim gözümde, benliğini yitirmiş, şeref ve haysiyetini kaybetmiş bir görüştür. Açılım denen içi boş zırvalık teröristleri şımartmış, bebek katili olan bir teröristi devlete ''muhatap'' yapmıştır.
16 Haziran 2014 . 2 üye beğendi
pırıl_pırıl: Oyun içinde oyun döner oldu artık ya. Çok dikkatli olmalıyız bence, saçma sapan düşünüp hareket edeceğimize biraz uyanık olmalıyız!
15 Haziran 2014
1975: türkiyemin bayrağına herkes saygı duymalı cahil insanlar şunu birtürlü kavrıyamadılar türk askeri. türk bayrağı. türk polisi vs burdaki türk sözü türkiyenin kısaltılmışıdır.sadece türk kökenli insanlara mahsus değildir sonuçta herkes kürdü alevisi türkü bu toprakta yaşıyorlar ve beraber savaşa girip ülkemizi kazandılar
13 Haziran 2014 . Polemikleri Oku
berxay: İki ucu şeyli değnek denir ya bu durum öyle bir durum. Ankete fikrim yok dedim, bu açılım sürecinde artık iki taraf da çok rahatsız edici olmaya başladı ne diyeceğimi bilemedim. Ama öldürülmesine karşıyım, zaten asker yıllarca Lice ve bölgede pek çok katliama imza attı.
12 Haziran 2014 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
baltam: Başbakanın bir dediği bir dediğini tutmuyor ki. Asker ne yapsa suç olacaktı. Bu olay seçim öncesi milliyetçiliği kabartmak için yapılmış bir provokasyondur. Normal bir insan öylece garnizona girip bayrağı indiremez.
12 Haziran 2014
ibrahimpekin: Diğer seçeneği işaretleyecek vatan hainleri çıkacak mı acaba merak ediyorum doğrusu. Askerin görevidir tabiki o bayrağı korumak. O an nasıl bir duyguya daha doğrusu nasıl bir tereddüte yada korkuya kapıldı bilmiyorum ama hiçbir askerimizi böyle bir durumla karşı karşıya bırakmasın Allah.
11 Haziran 2014 . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: nygma . 10 Haziran 2014