Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı ''Demokratikleşme Paketi'' hakkındaki fikriniz nedir?

%60,0Olumsuz
%28,3Olumlu
%8,3Şöyle ki;
%3,3İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 60 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

keremege: Recep paketi açıklamaya başladığı anda ürkmeye başladım ben. Malum bünye alışık değil bu kadarına:)...
12 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
cesuryürek: Demokrasiden dönüş yok...
1 Kasım 2013
karadavut07: Gaflet,dalalet ve hatta hıyanet...Neyse,söyleye söyleye dilimde tüy bitti...
17 Ekim 2013 . 1 üye beğendi
en.cadi: Bu konuda bir arkadaşım facebook profiline aynen şöyle yazmıştı. Artık A'nın yanına Q koyduğumuzda demokratik olacağız. Ben de öyle düşünüyorum. A'nın yanına Q koymayı yani :)
13 Ekim 2013 . 4 üye beğendi
bjk1903: Yıllardır AKP tarafından yıpratılan millî devlet, bu paket itibariyle temelinden sarsılmıştır. Pakette çoklu dil meselesinin bulunması, ülkenin resmî dilinin gelecekte değişeceği anlamına geliyor. PKK ve aşağılık katil Öcalan'ın istediği doğrultusunda terörle mücadele yasasında değişiklik yaparak binlerce terörist salıverilecek. Siyâsî iktidarda Türklüğe karşı öyle bir öfke var ki; bunlar da yetinilmedi sırf içerisinde ''Türk'' adı geçtiği için andımız da kaldırıldı.
11 Ekim 2013 . 2 üye beğendi
sol: Olumlu yahut olumsuz diye nitelendirmeyeceğim ancak çözüm getirme noktasında faydalı olacağını düşünmüyorum. Bir takım tavizler asla kalıcı çözümler getirmez, bence sorunlara gerçek çözüm aramak kardeş halklara da kısa süreli tavizler yerine temelli çözümler getirilmelidir. Ayrıca gündem yaratacak maddelerin arkasında iktidarı sağlamlaştırıcı küçük menfii nüanslarda olduğunu düşünüyorum
10 Ekim 2013
uslu yadigar: Her zaman ki gibi dini kullanmıştır. Kürdistan projesi dahilinde Obama hazretlerinden aldığı emirleri eksiksiz yerine getirmemiştir, çünkü daha getirecektir, bu daha başlangıç,emrin girişi. Andımızı kaldırmasını bile dine bağlayarak yine çok başarılı bir şekilde dini kullanmıştır.Padişahım çok yaşa diyecem de yanlış olacak uşağım çok yaşa diyim bu daha iyi!..
9 Ekim 2013
VİPER: Akp'nin bütün hedefleri Türkiye'nin temel taşlarına dinamit döşemek,Türklüğü ve Atatürk'ü ve ilkelerini,cumhuriyeti yok etmek üzere kurulmuş.
6 Ekim 2013 . 3 üye beğendi
Cilveli: Türk insanını kaşıyarak Kürt sorununu çözemez.Başka sorunlar çıkar demedi demesin beyfendi.
5 Ekim 2013 . 4 üye beğendi
dpd06: Paketten çıkan tek iyi şey andın kaldırılması oldu.Diğer her şey yetersiz ve komik.Susuzluktan ölmek üzere olan insana 1 damla su vermek gibi.3.köprünün adı Yavuz Sultan Selim olacak ama hadi Nevşehir üniversitesi de Hacı Bektaş-ı Veli olsun gönüllerini alalım.Oldu canım,sen daha cemevine ibadethane diyemezken kıytırık okul adı değişti diye demokratik mi oluverdin?Ya Kürtçenin sadece özel okullarda serbest olması?Komik işte.
4 Ekim 2013 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: aydınlıkk . 30 Eylül 2013